فهرست
سبد خرید شما

رود

میکروفون RODE RODELink Performer Kit میکروفون RODE RODELink Performer Kit
ناموجود
تولیدکننده: رود
Rode RODELink Performer Kit یک میکروفون بی سیم دیجیتالی است که برای ایجاد بازتولید فرکانس ایمن و   برای خوانندگان ، مجریان و دی جی ها در برنامه های زنده ، کنفرانس ها ، مراسم و رویدادهای خاص طراحی شده است. این دستگاه دارای یک جفت شونده با یک لمس و محدوده بی سیم تا 328 فوت است. محتویات داخل ..
16,900,000تومان
تولیدکننده: رود
اگر به دنبال یک میکروفن کوچک جمع و جور و با قابلیت استفاده آسان هستید که مستقیماً به جک  تلفن همراهتان متصل شود ، Rode SmartLav Plus میکروفونی که برای شما ساخته شده است. این میکروفن صدایی با کیفیت ارائه می دهد و می تواند در بسیاری از تلفن ها و دستگاه هایی که اتصال 3.5 میلی متری را دارند متصل شو..
3,950,000تومان
تولیدکننده: رود
میکروفون RØDE Stereo VideoMic Pro Rycote دارای سیستم یکپارچه شوک Rycote Lyre می باشد که در برابر نویز محافظت می کند. بعلاوه دارای یک سوئیچ فیلتر در 75 هرتز برای به حداقل رساندن نویز با فرکانس پایین و یک پد -10 دسی بل برای حداکثر افزایش فضای بالای سر به منظور ثبت سیگنال های بلند بدون اعوجاج است. سوئی..
11,950,000تومان
تولیدکننده: رود
میکروفون RØDE Stereo VideoMic X را  می توان به عنوان میکروفون روی دوربین در محیط های مختلف ، برای برنامه هایی مانند مصاحبه ، عروسی ، عکس های ورزشی و طبیعت و موارد دیگر استفاده کرد. این دستگاه دارای یک جفت کپسول خازن 1/2 اینچی است که در پیکربندی انباشته XY با الگوهای قلبی ، پاسخ فرکانسی 40 ..
26,250,000تومان
تولیدکننده: رود
Rode VideoMic Pro+ برای روزنامه نگاران سیار ، وبلاگ نویسان ، فیلمسازان مقرون به صرفه است. یعلاوه با گزینه های باتری/شارژ از طریق USB ، افزایش ایمنی RF ، افزایش قابل تنظیم و ویژگی های افزایش وضوح ، می تواند خواسته های فیلم برداران را که در طیف وسیعی که در محیط های داخلی و خارجی کار می کنند برآورده کن..
17,650,000تومان
میکروفون RODE Wireless GO میکروفون RODE Wireless GO
ناموجود
تولیدکننده: رود
Rode Wireless GO ، میکروفون بی سیم جمع و جور ، ارائه دهنده انتقال ایمن 2.4 گیگاهرتز سری 3 و عملکرد آسان برای روزنامه نگاران، تلفن همراه ، فیلمبرداران و وبلاگ نویسان در هر سطح و با فشار یک دکمه آماده کار است. با آگاهی از این که Wireless GO صوتی با کیفیت را در برد 230 فوت ارائه می دهد ، می توانید برای..
0تومان
تولیدکننده: رود
Rode Wireless GO ، میکروفون بی سیم جمع و جور ، ارائه دهنده انتقال ایمن 2.4 گیگاهرتز سری 4 و عملکرد آسان برای روزنامه نگاران، تلفن همراه ، فیلمبرداران و وبلاگ نویسان در هر سطح و با فشار یک دکمه آماده کار است. با آگاهی از این که Wireless GO صوتی با کیفیت را در برد 656 فوت ارائه می دهد ، می توانید برای..
13,850,000تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)