فهرست
سبد خرید شما

میکروفون یقه ای سیم دار

میکروفون BOYA BY-M1 میکروفون BOYA BY-M1
پرفروش
تولیدکننده: بویا
میکروفون BOYA BY-M1 سازگار با تلفن های هوشمند ، دوربین های DSLR ، دوربین های فیلمبرداری ، دستگاه های ضبط صدا، رایانه های شخصی است. بعلاوه امکان با پوشش دهی صدا 360 درجه نیز دارد. این ممیکروفون از باتری LR44 (که در بسته بندی موجود است) و مجهز به سوئیچ خاموش یا روشن کردن است. هنگام استفاده از میک..
530,000تومان
تولیدکننده: بویا
مجریان ، یا هر کس دیگری که از تلفن های هوشمند یا دوربین های DSLR برای ضبط محتوای خود استفاده می کند ، می تواند با میکروفون Boya BY-M1 Pro  صدایی با کیفیت بالا ثبت کنند. این میکروفون دارای ارتباط TRRS برای اتصال به دوربین های بدون آینه ، DSLR ، تلفن های هوشمند و تبلت ها است. به سادگی میکروفون را..
1,100,000تومان
میکروفون BOYA BY-M1DM میکروفون BOYA BY-M1DM
ناموجود
تولیدکننده: بویا
میکروفون BOYA BY-M1DM سازگار با تلفن های هوشمند ، دوربین های DSLR ، دوربین های فیلمبرداری ، دستگاه های ضبط صدا، رایانه های شخصی است. بعلاوه امکان با پوشش دهی صدا 360 درجه نیز دارد. این ممیکروفون از باتری LR44 (که در بسته بندی موجود است) و مجهز به سوئیچ خاموش یا روشن کردن است. هنگام استفاده از م..
750,000تومان
تولیدکننده: رود
اگر به دنبال یک میکروفن کوچک جمع و جور و با قابلیت استفاده آسان هستید که مستقیماً به جک  تلفن همراهتان متصل شود ، Rode SmartLav Plus میکروفونی که برای شما ساخته شده است. این میکروفن صدایی با کیفیت ارائه می دهد و می تواند در بسیاری از تلفن ها و دستگاه هایی که اتصال 3.5 میلی متری را دارند متصل شو..
3,950,000تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)