فهرست
سبد خرید شما

میکروفون یقه ای سیم دار

تولیدکننده: بویا
میکروفون BOYA BY-M1 سازگار با تلفن های هوشمند ، دوربین های DSLR ، دوربین های فیلمبرداری ، دستگاه های ضبط صدا، رایانه های شخصی است. بعلاوه امکان با پوشش دهی صدا 360 درجه نیز دارد. این ممیکروفون از باتری LR44 (که در بسته بندی موجود است) و مجهز به سوئیچ خاموش یا روشن کردن است. هنگام استفاده از میک..
450,000تومان
میکروفون BOYA BY-M1 Pro میکروفون BOYA BY-M1 Pro
ناموجود
تولیدکننده: بویا
مجریان ، یا هر کس دیگری که از تلفن های هوشمند یا دوربین های DSLR برای ضبط محتوای خود استفاده می کند ، می تواند با میکروفون Boya BY-M1 Pro  صدایی با کیفیت بالا ثبت کنند. این میکروفون دارای ارتباط TRRS برای اتصال به دوربین های بدون آینه ، DSLR ، تلفن های هوشمند و تبلت ها است. به سادگی میکروفون را..
700,000تومان
میکروفون BOYA BY-M1DM میکروفون BOYA BY-M1DM
ناموجود
تولیدکننده: بویا
میکروفون BOYA BY-M1DM سازگار با تلفن های هوشمند ، دوربین های DSLR ، دوربین های فیلمبرداری ، دستگاه های ضبط صدا، رایانه های شخصی است. بعلاوه امکان با پوشش دهی صدا 360 درجه نیز دارد. این ممیکروفون از باتری LR44 (که در بسته بندی موجود است) و مجهز به سوئیچ خاموش یا روشن کردن است. هنگام استفاده از م..
740,000تومان
تولیدکننده: بویا
Boya BY-M2 یک میکروفون است که برای مصاحبه با تلفن همراه ، خبرنگاری و تولید محتوا استفاده می شود. میکروفون به لطف کابل Lightning موجود مستقیماً به دستگاه های iOS متصل می شود و صدایی خوب و با کیفیت را ارائه می دهد.یک میکروفون همه جانبه است و آزادی عمل خاصی به شما می دهد. یک کیف حمل، یک گیره روپوش و یک..
1,200,000تومان
تولیدکننده: بویا
Boya BY-M2 یک میکروفون است که برای مصاحبه با تلفن همراه ، خبرنگاری و تولید محتوا استفاده می شود. میکروفون به لطف کابل Type-C موجود مستقیماً به دستگاه های اندروید متصل می شود و صدایی خوب و با کیفیت را ارائه می دهد.یک میکروفون همه جانبه است و آزادی عمل خاصی به شما می دهد. یک کیف حمل، یک گیره..
1,200,000تومان
تولیدکننده: بویا
BOYA BY-M3-OP یک میکروفونی است که برای DJI OSMO Pocket طراحی شده است. این میکروفون حداکثر رزولوشن بیت / 96 کیلو هرتز 24 با پاسخ فرکانس 50 هرتز تا 20 کیلو هرتز را دارد که صدای واضح را ضبط می‌کند. با استفاده از فوم  بادگیر امکان جلوگیری از ایجاد صدای ناخواسته و صدای باد، افزایش درک گفتگو و تمرکز ..
1,200,000تومان
تولیدکننده: رود
اگر به دنبال یک میکروفن کوچک جمع و جور و با قابلیت استفاده آسان هستید که مستقیماً به جک  تلفن همراهتان متصل شود ، Rode SmartLav Plus میکروفونی که برای شما ساخته شده است. این میکروفن صدایی با کیفیت ارائه می دهد و می تواند در بسیاری از تلفن ها و دستگاه هایی که اتصال 3.5 میلی متری را دارند متصل شو..
3,300,000تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)