فهرست
سبد خرید شما

لنز و فلاش

اکتا باکس فلاش اکسترنال 30 سانتی متر اکتا باکس فلاش اکسترنال 30 سانتی متر
پرفروش
تولیدکننده: کانن
با اکستندر RF 1.4x ، لنزهای منتخب با مانت Canon RF را افزایش دهید. این انتقال دهنده تصویر را 1.4 برابر می کند و ارتباط کامل بین لنز و بدنه دوربین را حفظ می کند ، امکان اندازه گیری، فوکوس خودکار و تثبیت کننده تصویر و همچنین انتقال داده های Exif را برای شما فراهم می کند. علاوه بر این ، در برابر گرد و ..
40,000,000تومان
اکستندر Canon Extender RF 2x اکستندر Canon Extender RF 2x
ناموجود
تولیدکننده: کانن
با اکستندر RF 2x ، لنزهای منتخب با مانت Canon RF را افزایش دهید. این انتقال دهنده تصویر را 2 برابر می کند و ارتباط کامل بین لنز و بدنه دوربین را حفظ می کند ، امکان اندازه گیری، فوکوس خودکار و تثبیت کننده تصویر و همچنین انتقال داده های Exif را برای شما فراهم می کند. علاوه بر این ، در برابر گرد و غبار..
45,000,000تومان
تولیدکننده: گادوکس
مناسب برای عکاسی پرتره بدون نیاز به نصب نگهدارنده..
550,000تومان
تولیدکننده: گادوکس
مناسب برای عکاسی پرتره بدون نیاز به نصب نگهدارنده..
600,000تومان
فلاش اکسترنال Canon Speedlite 430EX III-RT فلاش اکسترنال Canon Speedlite 430EX III-RT
ناموجود
تولیدکننده: کانن
فلاش Speedlite 430EX III-RT قدرت فوق العاده، عملکرد سریع و پیشرفته و امکان ارتباط بی سیم را به آن دسته از عکاسانی می دهد که همیشه در عکاسی به دنبال بهترین ها هستند. فلاش Speedlite 430EX III-RT عملکرد پیوسته، بهتر و سریعتر از مدل پیشین خود دارد. این فلاش برای استفاده سریع و راحت در هر زمان و مکانی طر..
0تومان
فلاش اکسترنال Canon Speedlite 470EX-AI فلاش اکسترنال Canon Speedlite 470EX-AI
ناموجود
تولیدکننده: کانن
برخی از ویژگی های فلاش اکسترنال Canon Speedlite 470EX-AI: فلاش هوشمند با قابلیت چرخش خودکار، سازگار با فناوری کانن E-TTL / E-TTL II، عدد راهنما: 154 در حساسیت 100 و زوم 105میلی متر،  محدود بزرگنمایی: 24 تا 105میلی متر (14میلی متر با پنل کنترل)، حرکت به سمت بالا: 120 درج..
0تومان
فلاش اکسترنال Canon Speedlite 600EX II-RT فلاش اکسترنال Canon Speedlite 600EX II-RT
ناموجود
تولیدکننده: کانن
فلاش Speedlite 600EX II-RT قدرت فوق العاده، عملکرد سریع و پیشرفته و امکان ارتباط بی سیم را به آن دسته از عکاسانی می دهد که همیشه در عکاسی به دنبال بهترین ها هستند. فلاش Speedlite 600EX II-RT عملکرد پیوسته و بهتری تا 2.0x* سریعتر از مدل پیشین خود دارد. ویژگی برجسته این فلاش همین سرعت بالا و البته تنظ..
0تومان
فلاش اکسترنال Canon Speedlite EL-1 فلاش اکسترنال Canon Speedlite EL-1
ناموجود
تولیدکننده: کانن
قدرت، اتصال و قابلیت اطمینان، Canon Speedlite EL-1 یک فلاش روی دوربین سازگار با E-TTL / E-TTL II است که با انعطاف پذیری مطابق آن با نیازهای مختلف نور مشخص می شود. دارای فلاش تیوب زنون، پایداری بیشتر در معرض نوردهی همراه با عدد راهنمای قدرتمند 197 اینچ در ISO 100 و کنترل نوردهی همه کاره از توان 1/1 ک..
0تومان
فلاش اکسترنال Canon Speedlite EL-5 فلاش اکسترنال Canon Speedlite EL-5
ناموجود
تولیدکننده: کانن
فلاش EL-5 یک فلاش جدید است که ویژگی های زیادی را از فلاش پرچمدار EL-1 با خود بهمراه دارد و در عین حال ویژگی های مدرن را نیز در خود جای داده است. دو ویژگی محبوب موجود در EL-5 لامپ مدلینگ و استفاده از باتری لیتیوم یون قابل شارژ LP-EL با ظرفیت بالا است. لامپ مدلینگ به عکاس کمک می‌کند تا اثر تابش نور فل..
0تومان
نمایش 1 تا 12 از 141 (12 صفحه)