فهرست
سبد خرید شما

درباره ما

فروشگاه جهان کم با مدیریت سلمانی است و نیز تجربیات بسیاری در زمینه فعالیت های فرهنگی هنری و فروش دوربین و تجهیزات حرفه ای عکاسی وفیلمبرداری دارد، هم اکنون نماینده فروش برندهای معتبر دوربین های عکاسی و دوربین های دیجیتال، فیلم برداری و تجهیزات وابسته مانند لنز، فلاش، چتر عکاسی و تجهیزات نورپردازی و نمایندگی فروش کیف های ونگارد و تجهیزات و لوازم جانبی عکاسی و دوربین دیجیتال مانند کانن، نیکون و سونی در ایران می باشد. مدیران ارشد جهان کم، کارشناسان عکاسی هستند که مهندسین صنایع، نقش بسیاری در ارتباط با مشتری، کیفیت در فروش و برنامه ریزی دقیق دارند و کارشناسان رشته عکاسی در زمینه مشاوره و تهیه تجهیزات حرفه ای و کارآمد نقش بسزایی دارند.


هدف جهان کم، تلاش برای خرید و فروش دوربین و تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری با کیفیت و مطمئن است و این علاقه و افتخار ماست که راه حل های مناسبی برای تهیه دوربین و تجهیزات دیجیتال شما پیدا کرده و کماکان در پی بهینه سازی و تکمیل آن هستیم. ما معتقدیم که باید دین خود را نسبت به رشته عکاسی و عکاسان ادا کرده و نیز سعی داریم که افراد بتوانند دوربین و تجهیزات دیجیتال خود را مانند سایر نقاط دنیا به قیمت واقعی و اصلی تهیه کرده و یک خرید ایده آل نیز داشته باشند.

ما به دقت به راهنمایی های مفید شما و همکاران گوش فرا داده و از آنها در فروش کالاهای عکاسی، فیلمبرداری و لوازم و تجهیزات جانبی استفاده می کنیم و قصد ما بر این است که هر کجا که می روید یک خرید ایده آل ، با کیفیت و بدون نگرانی داشته باشید و ما را نیز یاد کنید.


تماس با ما

تماس با جهان کم

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه پرسش یا ابهامی، در درباره  هر یک از کالاهای موجود در تارنما از طریق بخش موجود در صفحه ی همان کالا (بپرسید) و همچنین با ارسال رایانامه و یا تماس تلفنی با جهان کم اقدام نمایید.


رسیدگی به انتقادها

مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از جهان کم دارید برای دریافت پاسخ سریع‌ تر، لطفا به آدرس complaint@jahancam.com رایانامه ارسال کنید .


روزهایی که در سال جاری به دلیل تعطیلی، جهان کم هیچ‌ گونه پاسخگویی و خدمت رسانی ندارد، به شرح زیر است:


ماه روز ماه روز
فروردین 1 تیر
25
فروردین 12 شهریور 4
فروردین 13 شهریور 12
فروردین
22شهریور 14
فروردین
23 شهریور
22
اردیبهشت 15 آذر 15
خرداد 14 دی 25
خرداد 15 بهمن 9
خرداد
28 بهمن 22
تیر 5 بهمن 26
تیر
25اسفند 30

 


نشانی فروشگاه:

استان تهران، شهر تهران، خیابان ناصر خسرو، پایین تر از مدرسه دارالفنون، کوچه جوانمرد، شماره ۸، فروشگاه جهان کم

شماره تماس:  

۳۳۵۳۰۵۴۴ - ۰۲۱   |   ۳۳۹۴۶۲۵۴ - ۰۲۱    (پاسخگویی از شنبه تا پنج شنبه)

3360494 - 0912   |   4210644 - 0912    (پاسخگویی 7 روز هفته)

 

مرکز امور مشتریان:

لطفاً برای بازگرداندن کالا و ارسال آن به خدمات پس از فروش جهان کم، تنها از نشانی پستی زیر اقدام نمایید:

کد پستی : ۱۱۱۴۸۵۸۱۱۳


رایانامه خدمات پس از فروش: shop@jahancam.com

رایانامه پیگیری سفارش: order@jahancam.com

رایانامه جهان کم: info@jahancam.com


مشتریان گرامی برای پیگیری یا پرسش درباره سفارش بهتر است از فرم تماس با ما استفاده کنید. اما اگر تمایل به ارسال مستقیم رایانامه دارید، جهت تسریع در پاسخ‌گویی لطفاً شماره سفارش (شناسه) را در رایانامه خود ذکر کنید.