فهرست
سبد خرید

اطلاعات تحویل و پرداخت

زمان تحویل کالا

 • در شهر تهران از ۱ ساعت تا ۲۴ می باشد.
 • در سایر شهر های استان تهران از ۲۴ تا ۴۸ ساعت می باشد.
 • در سایر استان ها از ۲۴ تا ۴۸ ساعت می باشد.


نحوه تحویل کالا

 • در شهر تهران بوسیله ارسال با پیک موتوی، وانت بار و یا پست پیشتاز می باشد.
 • در سایر شهر های  استان تهران بوسیله باربری و پست پیشتاز می باشد.
 • در سایر استان ها بوسیله باربری و پست پیشتاز می باشد.


*کاربران و مشتریان گرامی تارنما می بایست اطلاعات تحویل کالا  را در زمان ثبت سفارش با دقت و صحیح وارد نمایید.
*کالایی از قبیل فون عکاسی، نگهدارنده برقی فون، پانتوگراف و کالایی که اندازه آنها بیشتر از ۱ متر هستند از طریق باربری و تیپاکس ارسال می شوند. هزینه ارسال این قبیل کالا ها با مشتری می باشد.


روش ‌های پرداخت

 نکات

 •  به مشتریان محترم توصیه می ‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت “پرداخت اینترنتی” انجام دهند.
 • سفارش ‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
 • در صورتی که هزینه سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.


- پرداخت اینترنتی

کاربران جهان کم می‌ توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن رایانامه ای مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می ‏‌شود.

 • لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می ‌شود.
 • لازم به ذکر است سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌ شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، باید پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر همراه داشته باشد.


   - چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم جهان کم می ‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت ‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می ‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌ شوید.


۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.۳- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه ‌‏های خودپرداز وارد می‌ کنید، تفاوت دارد.

برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.


۳- کد CVV2

CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می ‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عنوان یک کد امنیتی در پرداخت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
 

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.

اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۰۰ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید و یا به بانک صادر کننده کارت بانکی خود مراجعه نمایید.


- پرداخت در محل تحویل 


به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، جهان کم این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس جهان کم باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند. - پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش جهان کم دستگاه‏‏‌ های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می ‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت ‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.


*این امکان تنها برای شهر تهران مقدور می باشد.


البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا کالا ها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت ‏‌های یکسانی عرضه می ‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است.