فهرست
سبد خرید شما

میکروفون دوربین DSLR

تولیدکننده: کانن
میکروفون جهت دار Canon DM-E100 که برای بهبود کیفیت صدا در حین ضبط ویدیو طراحی شده است، یک میکروفون خارجی سیمی با یک فیش 3.5 میلی متری است که روی کفشک هات شو نصب می شود. طراحی جهت دار برای انواع برنامه های ضبط مناسب است و یک پشم جلو برای کاهش صدای باد هنگام کار در محیط های پر سر و صدا و در فضای باز ت..
5,000,000تومان
تولیدکننده: رود
میکروفون RØDE Stereo VideoMic Pro Rycote دارای سیستم یکپارچه شوک Rycote Lyre می باشد که در برابر نویز محافظت می کند. بعلاوه دارای یک سوئیچ فیلتر در 75 هرتز برای به حداقل رساندن نویز با فرکانس پایین و یک پد -10 دسی بل برای حداکثر افزایش فضای بالای سر به منظور ثبت سیگنال های بلند بدون اعوجاج است. سوئی..
11,950,000تومان
تولیدکننده: رود
میکروفون RØDE Stereo VideoMic X را  می توان به عنوان میکروفون روی دوربین در محیط های مختلف ، برای برنامه هایی مانند مصاحبه ، عروسی ، عکس های ورزشی و طبیعت و موارد دیگر استفاده کرد. این دستگاه دارای یک جفت کپسول خازن 1/2 اینچی است که در پیکربندی انباشته XY با الگوهای قلبی ، پاسخ فرکانسی 40 ..
26,250,000تومان
تولیدکننده: رود
Rode VideoMic Pro+ برای روزنامه نگاران سیار ، وبلاگ نویسان ، فیلمسازان مقرون به صرفه است. یعلاوه با گزینه های باتری/شارژ از طریق USB ، افزایش ایمنی RF ، افزایش قابل تنظیم و ویژگی های افزایش وضوح ، می تواند خواسته های فیلم برداران را که در طیف وسیعی که در محیط های داخلی و خارجی کار می کنند برآورده کن..
17,650,000تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)