فهرست
سبد خرید شما

مبدل و اکستندر لنز

تولیدکننده: کانن
با اکستندر RF 1.4x ، لنزهای منتخب با مانت Canon RF را افزایش دهید. این انتقال دهنده تصویر را 1.4 برابر می کند و ارتباط کامل بین لنز و بدنه دوربین را حفظ می کند ، امکان اندازه گیری، فوکوس خودکار و تثبیت کننده تصویر و همچنین انتقال داده های Exif را برای شما فراهم می کند. علاوه بر این ، در برابر گرد و ..
40,000,000تومان
اکستندر Canon Extender RF 2x اکستندر Canon Extender RF 2x
ناموجود
تولیدکننده: کانن
با اکستندر RF 2x ، لنزهای منتخب با مانت Canon RF را افزایش دهید. این انتقال دهنده تصویر را 2 برابر می کند و ارتباط کامل بین لنز و بدنه دوربین را حفظ می کند ، امکان اندازه گیری، فوکوس خودکار و تثبیت کننده تصویر و همچنین انتقال داده های Exif را برای شما فراهم می کند. علاوه بر این ، در برابر گرد و غبار..
45,000,000تومان
مبدل لنز Canon Control Ring Mount Adapter EF-EOS R مبدل لنز Canon Control Ring Mount Adapter EF-EOS R
ناموجود
تولیدکننده: کانن
Canon Control Ring Mount Adapter EF-EOS Rیک آداپتور لنز منحصر به فرد است که برای اتصال هر لنز EF یا EF-S به دوربین های دیجیتال بدون آینه سری EOS R طراحی شده است. این آداپتور دارای یک حلقه کنترل قابل تنظیم است ، همانند لنزهای RF نصب می شوند ، برای تنظیم نوردهی ، مانند ISO ، دیافراگم و جبران نوردهی می..
12,500,000تومان
مبدل لنز Canon Mount Adapter EF-EOS R مبدل لنز Canon Mount Adapter EF-EOS R
پرفروش
تولیدکننده: کانن
Canon Mount Adapter EF-EOS R یک آداپتور لنز سبک و جمع و جور است که برای اتصال هرنوع  لنز EF یا EF-S به دوربین های دیجیتال بدون آینه سری EOS R طراحی شده است. این آداپتور ساده قابلیت فوکوس خودکار و تثبیت کننده تصویر را به طور کامل حفظ کرده و شامل هیچ گونه عدسی نمی باشد و در نتیجه کیفیت نوری لنزها..
9,000,000تومان
مبدل لنز Sigma MC-11 Canon EF - Sony E مبدل لنز Sigma MC-11 Canon EF - Sony E
ناموجود
تولیدکننده: سیگما
مناسب برای دوربین های سونیسری A9سری A7سری A6000سری A5000سری NEX - قابلیت ذخیره سازی اطلاعات EXIF- پشتیبانی از ویژگی تحصیح داخلی دوربین- دارای فوکوس خودکار و دیافراگم خودکار..
5,400,000تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)