فهرست
سبد خرید شما

از کادر روبرو برای جستجوی نوشتار های موجود در مجله جهان کم استفاده نمایید.

نکات آموزشی
اصلاحات لنز در دوربین
مشاهده نوشتار
بررسی دوربین
4 تکنیک برای عکاسی ماکرو در خانه
مشاهده نوشتار
نکات و آموزش ها
مقایسه شاتر الکترونیکی و مکانیکی
مشاهده نوشتار
نکات و آموزش ها
مقایسه شاتر الکترونیکی و مکانیکی
مشاهده نوشتار

نکات و آموزش های عکاسی باز خورد

اگر به دنبال گرفتن عکس های خیره کننده هستید ، به چیزی بیشتر از یک دوربین عکاسی ساده یا تلفن هوشمند نیاز خواهید داشت. عکاسی به تجهیزات پیشرفته ای نیاز دارد.

24 Apr 0 2359
تجهیزات عکاسی توصیه شده برای عکاسی در آسمان شب بهترین دوربین ها برای عکاسی نجومی دوربین‌های بدون آینه فول فریم ، مانند EOS R6 Mark II ، EOS R6 ، EOS R7 ، EOS..
سلمانی مجتبی 05 Mar 0 1290
خاطرات و تصاویر بسیار خوبی در انتظار انتشار هستند، اما شما هنوز آنها را نگرفته اید! فقط با کمی کاوش بیشتر در تنظیمات دوربین خود، به زودی مجموعه جدیدی از تصاوی..
سلمانی مجتبی 23 Jan 0 1003
8 نکته برای استفاده حداکثری از نور موجودضروری ترین عنصر هر عکسی که می گیریم نور است. در این نوشتار نحوه جستجوی بهترین نور – طبیعی یا مصنوعی – و تنظیمات مورد نیا..
24 Apr 0 892
نکات تایم لپس عکاسی نجومی از متیو وندپوت جاذبه نگاه کردن به جهان غیرقابل انکار است. بنابراین تعجب آور نیست که عکاسی نجومی – زمانی که خوب انجام شود - این قدرت ..
13 Apr 0 856
4 تکنیک برای عکاسی ماکرو در خانه خانه شما مملو از فرصت هایی است که به راحتی در دسترس  برای عکس های نزدیک خلاقانه هستند. از جزئیات موجود در اتاق نشیمن، آشپزخان..
24 Apr 0 800
معمولا از چه چیزی عکاسی می کنید؟ عکاسی زیست تابی/ درخشش دریایی چیست؟ 'درخشش دریایی' نام رایج پدیده طبیعی نوکتیلوکا ، یک داینوفلاژله دریایی است. داینوفلاژلات ..
24 Apr 0 699
چگونه می توان یک تصویر با وضوح بالا را در شرایط نوری کمر ثبت کرد؟ 1- با فرمت خام (Raw) عکاسی کنید از فرمت خام به جای فرمت استفده کنید. تنظیمات ثبت تصویر را..
24 Apr 0 695
نکات و تکنیک های ضروری عکاسی ماکروعکس‌های نزدیک از همه چیز، از حشرات گرفته تا گل‌ها، غذاها و اشیاء خانگی می‌توانند سطوح شگفت‌انگیزی از جزئیات را نشان دهند. مم..
24 Apr 0 654
عکاسی و فیلم‌ برداری در نور کم می‌تواند چالش‌های خود را ایجاد کند و زمان شروع به کار، این کار گاهی اوقات می‌تواند منجر به عکس‌ها و فیلم‌هایی شود که تار، دانه‌دا..
نمایش 1 تا 9 از 15 (2 صفحه)