فهرست
سبد خرید شما

کنکو توکینا

فیلتر Kenko Air MC UV 49mm فیلتر Kenko Air MC UV 49mm
ناموجود
تولیدکننده: کنکو توکینا
فیلتر Kenko Air MC UV 49mm برای فیلتر کردن پرتوهای فرابنفش طراحی شده است که اغلب عکس‌های فضای باز را مبهم و تار نشان می‌دهند، مخصوصاً در ارتفاعات یا مناظر پر دور. این فیلتر مفید را می توان در لنز به عنوان محافظ دائمی لنز قرار داد.این فیلتر دارای پوشش چند لایه در دو طرف است که از آن در برابر آلو..
0تومان
تولیدکننده: کنکو توکینا
فیلتر Kenko Air MC UV 58mm برای فیلتر کردن پرتوهای فرابنفش طراحی شده است که اغلب عکس‌های فضای باز را مبهم و تار نشان می‌دهند، مخصوصاً در ارتفاعات یا مناظر پر دور. این فیلتر مفید را می توان در لنز به عنوان محافظ دائمی لنز قرار داد.این فیلتر دارای پوشش چند لایه در دو طرف است که از آن در برابر آلو..
650,000تومان
فیلتر Kenko Air MC UV 67mm فیلتر Kenko Air MC UV 67mm
ناموجود
تولیدکننده: کنکو توکینا
فیلتر Kenko Air MC UV 67mm برای فیلتر کردن پرتوهای فرابنفش طراحی شده است که اغلب عکس‌های فضای باز را مبهم و تار نشان می‌دهند، مخصوصاً در ارتفاعات یا مناظر پر دور. این فیلتر مفید را می توان در لنز به عنوان محافظ دائمی لنز قرار داد.این فیلتر دارای پوشش چند لایه در دو طرف است که از آن در برابر آلو..
570,000تومان
تولیدکننده: کنکو توکینا
فیلتر Kenko Air MC UV 77mm برای فیلتر کردن پرتوهای فرابنفش طراحی شده است که اغلب عکس‌های فضای باز را مبهم و تار نشان می‌دهند، مخصوصاً در ارتفاعات یا مناظر پر دور. این فیلتر مفید را می توان در لنز به عنوان محافظ دائمی لنز قرار داد.این فیلتر دارای پوشش چند لایه در دو طرف است که از آن در برابر آلو..
1,000,000تومان
فیلتر Kenko Air UV 49mm فیلتر Kenko Air UV 49mm
ناموجود
تولیدکننده: کنکو توکینا
فیلتر Kenko Air UV 49mm برای فیلتر کردن پرتوهای فرابنفش طراحی شده است که اغلب عکس‌های فضای باز را مبهم و تار نشان می‌دهند، مخصوصاً در ارتفاعات یا مناظر پر دور. این فیلتر مفید را می توان در لنز به عنوان محافظ دائمی لنز قرار داد...
430,000تومان
تولیدکننده: کنکو توکینا
فیلتر Kenko Air UV 58mm برای فیلتر کردن پرتوهای فرابنفش طراحی شده است که اغلب عکس‌های فضای باز را مبهم و تار نشان می‌دهند، مخصوصاً در ارتفاعات یا مناظر پر دور. این فیلتر مفید را می توان در لنز به عنوان محافظ دائمی لنز قرار داد...
700,000تومان
فیلتر Kenko Air UV 67mm فیلتر Kenko Air UV 67mm
ناموجود
تولیدکننده: کنکو توکینا
فیلتر Kenko Air UV 67mm برای فیلتر کردن پرتوهای فرابنفش طراحی شده است که اغلب عکس‌های فضای باز را مبهم و تار نشان می‌دهند، مخصوصاً در ارتفاعات یا مناظر پر دور. این فیلتر مفید را می توان در لنز به عنوان محافظ دائمی لنز قرار داد...
700,000تومان
تولیدکننده: کنکو توکینا
فیلتر Kenko Air UV 77mm برای فیلتر کردن پرتوهای فرابنفش طراحی شده است که اغلب عکس‌های فضای باز را مبهم و تار نشان می‌دهند، مخصوصاً در ارتفاعات یا مناظر پر دور. این فیلتر مفید را می توان در لنز به عنوان محافظ دائمی لنز قرار داد...
950,000تومان
تولیدکننده: کنکو توکینا
فیلتر Kenko 82mm Smart MC UV370 Slim 49mm اشعه ماوراء بنفش را که گاهی اوقات باعث ایجاد رنگ آبی تیره در عکاسی رنگی در فضای باز می شود را از بین می برد. فیلترهای UV همچنین از المان جلویی لنز شما در برابر گرد و غبار، رطوبت و خط و خش محافظت می کنند. فیلترهای UV مخصوصاً هنگام عکاسی از صحنه هایی مانند کوه..
1,200,000تومان
تولیدکننده: کنکو توکینا
فیلتر Kenko 82mm Smart MC UV370 Slim 58mm اشعه ماوراء بنفش را که گاهی اوقات باعث ایجاد رنگ آبی تیره در عکاسی رنگی در فضای باز می شود را از بین می برد. فیلترهای UV همچنین از المان جلویی لنز شما در برابر گرد و غبار، رطوبت و خط و خش محافظت می کنند. فیلترهای UV مخصوصاً هنگام عکاسی از صحنه هایی مانند کوه..
1,400,000تومان
تولیدکننده: کنکو توکینا
فیلتر Kenko 82mm Smart MC UV370 Slim 67mm اشعه ماوراء بنفش را که گاهی اوقات باعث ایجاد رنگ آبی تیره در عکاسی رنگی در فضای باز می شود را از بین می برد. فیلترهای UV همچنین از المان جلویی لنز شما در برابر گرد و غبار، رطوبت و خط و خش محافظت می کنند. فیلترهای UV مخصوصاً هنگام عکاسی از صحنه هایی مانند کوه..
1,950,000تومان
تولیدکننده: کنکو توکینا
فیلتر Kenko 82mm Smart MC UV370 Slim 77mm اشعه ماوراء بنفش را که گاهی اوقات باعث ایجاد رنگ آبی تیره در عکاسی رنگی در فضای باز می شود را از بین می برد. فیلترهای UV همچنین از المان جلویی لنز شما در برابر گرد و غبار، رطوبت و خط و خش محافظت می کنند. فیلترهای UV مخصوصاً هنگام عکاسی از صحنه هایی مانند کوه..
2,400,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)