فهرست
سبد خرید شما

لنز Sigma 24-70mm f/2.8 DG OS HSM Art برای Canon EF

لنز Sigma 24-70mm f/2.8 DG OS HSM Art برای Canon EF
لنز Sigma 24-70mm f/2.8 DG OS HSM Art برای Canon EF
ناموجود
لنز Sigma 24-70mm f/2.8 DG OS HSM Art برای Canon EF
لنز Sigma 24-70mm f/2.8 DG OS HSM Art برای Canon EF
لنز Sigma 24-70mm f/2.8 DG OS HSM Art برای Canon EF
0تومان
  • انبار: ناموجود
  • مدل: 576954
  • وزن: 1,020.00g
  • ابعاد: 107.60mm x 88.00mm x 0.00mm
بازدیدها: 12901

یک لنز زوم همه کاره سیگما برای عکاسی های روزمره که محدوده واید تا پرتره در فاصله کانونی خود پوشش می دهد و امکان عکسبرداری در محیط های گوناگون را فراهم می آورد. از سری لنزهای سری  Artسیگما، که در طراحی آن سه المان SLD  و 4 المان انحناء دار را جهت کاهش انحراف های رنگی که این امر همچنین باعث کاهش حاشیه رنگی ، اعوجاج می باشد وهمچنین  دارای یک پوشش محافظ در  المان جلویی که امکان کار در آب و هوای نا مناسب را فراهم می آورد. و همچنین با داشتن حداکثر دیافراگم ثابت f/2.8  کارایی ثابتی را در محدوده زوم و همچنین کنترل بهتر بر روی عمق زمینه را فراهم می آورد. و دارای قابلیت های تصویر برداری، این لنز دارای یک موتور هایپر سونیک می باشد که اتوفوکوس بی صدا، نرم و سریع، به همراه امکان فوکوس دستی همه زمانه را امکان پذیر می کند.لرزشگیر تصویری به تصویربرداری دستی کمک میکند چراکه لرزش دوربین را کاهش میدهد و تصویر شارپ تری را ارائه می دهد.

در طراحی فیزیکی لنز از یک ماده کامپوزیت مقاوم در برابر دما استفاده شده که باعث استحکام بیشتر در آب و هوای گوناگون می شود. سَری برنجی مانت نیز دقت نصب و استحکام آن را بالا می برد.

این لنز زوم استاندارد برای دوربین های DSLR، فول فریم کانن طراحی شده است، اگرچه می توان از آن برای مدل های APS-C نیز استفاده کرد که فاصله کانونی معادل 38.4-112mm را فراهم می آورد.

دیافراگم ثابت 2.8 مناسب برای موقعیت ها با نور کم می باشد و همچنین کنترل بهتری بر روی موقعیت فوکوس هنگام استفاده از تکنیک های عمق تصویر کم را فراهم می آورد.

عنصر جلویی لنز دارای پوشش مقاوم در برابر آب و چربی می باشد که امکان کار در شرایط آب و هوایی سخت را فراهم می آورد. دیافراگم 9 تیغه ای کیفیت بوکه را نرم و دلپذیر می کند.

 دارای موتور هایپر سونیک HSM، اتوفوکوسی سریع و بی صدا را دارد ،این موتور HSM  همچنین به آسانی امکان فوکوس دستی را در هر زمان با چرخش حلقه فوکوس امکان پذیر می کند.

سیستم لرزشگیر اثر لرزش دوربین را به حداقل می رساند و در هنگام تصویر برداری دستی ، تصویر شارپ تری را ارائه می دهد.

بدنه لنز از کامپوزیت مقاوم در برابر دما ساخته شده که به همراه فلزهای سنتی جهت دقت بیشتر و استفاده در دماهای مختلف ساخته شده است.

سَری مانت از برنج ساخته شده که دقت و استقامت را تضمین می کند به علاوه یک محافظ پلاستیکی دارد که مقاومت در برابر گرد و غبار و ترشح آب را افزایش می دهد.

این لنز سازگار با داک یو اس بی سیگما می باشد که برای تنظیم ویژگی های لنز و به روز رسانی فریم ور استفاده می شود.

بیان دیدگاه

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه خود را بیان کنید